قالب جدید سلام دوستان من فرهان هستم و خیلی خوشحالم که بلاخره قالب کاراش تموم شد   و انتشارش میدم زدم رو انتشار نیم ساعت دیگه منتشر میشه لطفا باشید چون بعدش دیگه واقعا چون دست تنها هستم نمیتونم چیزایی که مربوط به قبل هست رو جواب بدم باشید تا ببینید .

نقشه پست

این نقشه جهت سهولت کار شما برای خوندن این مقاله توسط فر ایکستنشن ساخته شده است

درباره فایل های قالب باکس دانلود کد های قالب

درباره فایل های قالب  

دوستان این قالب 5 تا فایل داره که به توضیح هر کدومش میپردازم و سپس در آخر همین بخش فیلم 5 دقیقه ای آموزش اون بخش رو میزاره ولی لطفا حتما متن رو بخونید چون چیزایی که توی متن هست رو اونجا واسه زیاد نشدن فیلم نگفتم دوستان  

میتونید به جای خوندن مقاله این بخش این ویس رو گوش کنید

بچه ها سرما خوردم یکم صدام خش داره و من کلا تن صدام پایینه پس صدا رو ببرید بالا 

فایل html 

خب فایل html همون فایلی هستش که خب در پنل مدیریتتون در بخش قالب ویرایش ساختار قالب فعلی کپی پیستش میکنید.

فایل css main 

خب فایل سی اس اس مین همون فایل سی اس اسی هستش که شما ادیتش میکنید در این فایل فقط تمام کدهای قابل ادیت واستون گذاشته شدن مثل پس زمینه  رنگ و چیزای دیگه که من همونطور که در تصویر زیر میبینید کاملا برای هر خط توضیح دادم :

css main

تصویر فایل سی اس اس مین در بیان

و اما میریم سراغ سه تا فایل دیگه اون سه فایل فایل های خارجی هستند و به صورت جدا از بیان بکار میرن :

فایل سی اس اس 1 یا همون فایل ساختار سی اس اس

این فایل تمامی ساختار های درون سی اس اس مثل شکل و شمایل اندازه ها و چیزای دیگه رو درون خودش جا داده و خب همون فایلی هستش که ممکنه تو تمام قالبا دیده باشید که یک سری کد وجود دارن ولی شما واسه ادیت قالب فقط نیاز به یه سری کد محدود دارید که همشون توی همون سی اس اس مین هستن!

فایل سی اس اس 2 (فرهان ایکستنشن یا همون فر ایکستنشن)

این فایل همون فایل امکانات هستش بچه ها! 

فایل سی اس اس 3 یا همون فایل موبایل دات سی اس اس 

خب این فایل واسه این هستش که وب توی گوشی ها و تبلت ها درست بالا بیاره

باکس دانلود کد های قالب  

HTML

CSS MAIN

CSS1

CSS2

CSS3

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

دانلود ویدیو نصب قالب

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

تماشای ویدیو نصب قالب

تنظیمات قالب :

ویدیو اول

دانلود این ویدیو

تنظیم امکان های برچسب آبی ، مینی گالری ، پلی لیست موزیک و . و نصب تک تک آنها.

برای نصب تک تک این ها ما باید نشانه های هر کدوم رو تنظیم کنید هر نشانه دارای یک نام انگلیسی هست که به قول معروف ریکوآیرد هستش و یک نام فارسی که دلخواه هستش هر کدوم از امکانات من نام انگلیسیشون رو اینجا گفتم که در ویدیوی نصب اونها ازشون استفاده میکنم :

برچسب های آبی :                                                                           farhan-blue-tags

**************************************************************************************

پلی لیست موزیک ها :                                                                farhan-music-play-list

**************************************************************************************

مینی گالری :                                                                                      farhan-mini-gallery

این نام ها نیاز هستند و فقط باید از این نام ها در بخش انگلیسی نشانه 

ها استفاده شود تا کار کند ! 

ویدیو نشانه ها رو الان دارم میگیرم سریع میزارم!

دانلود این ویدیو

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

آموزش تک تک امکانات قالب

سلام دوستان همونجوری که میدونید هر امکان نام خاص و بخصوص خودش رو داره بچه ها و این نام هست که نشون میده که هر بخشی باید چی باشه برای مثال از امکان fixim شروع میکنیم و اینم بگم که این قالب امکانات خوشگلی داره وقتی که ازش استفاده شه ولی از امکاناتش استفاده نشه بدرد نمیخوره !!!!!!!!!!!!! حتی با این که خودم ساختمش میگم اینجوری اصن بدرد نمیخوره در اولین جلسه من چیزایی که باید بدونید رو بهتون میگم . بعدشم میریم اول بعدشم یه پست فیکسیم میسازیم ببینید پراتون گره بخوره که چقدر خفنه

اول از همه از همه اونایی که بهم اهمیت میدن ممنونم خیلی دوستون دارم خیلی زیاد اما خب چه کنم که بعضیا خرن و منو اذیت میکنن با حرفا و رفتاراشون و باعث میشن اون حس همیشه خوبم بپره اما ممنونم بهم انرژی دادین خیلی ولی در کل هنوز تصمیمی نگرفتم ولی با خودم گفتم حیف امکانات قالب رو نگم این ویدیو رو ببینید اولین ویدیو هستش و بهتون آموزش اضافه کردن بخش رو میده به پست هاتون در آخرین ثانیه هاشم واستون به صورت نمونه امکان فیکسیم رو گذاشتم همین که یه تعدادی هستن واسه کارهام و خودم ارزش قائل هستن کافیه مرسیییییییییییی بچه ها بچه ها من تن صدام کلا پایینه همیشه آروم حرف میزدم و متاسفانه یه جور عادته اگه صداش کم بود زیادش کنید سعی میکنم از ویدیو بعدی که تک تک امکانات رو براتون میگم صدام رو بیشتر کنم

دیدن ویدیو

آموزش امکان فیکسیم

دیدن ویدیو

نام این امکان بچه ها : fixim هستش

بچه ها اگر میخواید امکان fixim رو وارد وبهاتون کنید کافیه این کد رو وارد بخش سی اس اس قالبتون کنید همین بعدشم با همین ویدیو بالا تمرینش کنید و بعدا هم از این قالب استفاده کنید ولی یادتون نره ازش که استفاده کردید وبم رو تبلیغ کنید جاش ‍♂️ اوکی  اینم از کدش واسه وب هاتون! :

/*این رو به آخر فایل سی اس قالبتون اضاف کنید یک خط بیاید پاینن و اضافشون کنید بعدشم کافیه آموزش گذاشتن پست فیکسیم رو یاد بگیرید و رو وب خودتون انجامش بدید */

.fixim {
width: 100%;
height: 225px;
position: relative;
background-position: center;
background-attachment: fixed;
}

.fixim span {
left: 0;
position: absolute;
background: #00000047;
padding: 15px;
box-sizing: content-box;
z-index: 10;
display: flex;
color: #fff !important;
top: 0;
text-align: center;
right: 0;
bottom: 0;
font-size: 12px;
align-items: center;
justify-content: center;
}

.fixim:after {
content: '';
position: absolute;
top: 0;
left: 0;
right: 0;
bottom: 0;
z-index: 0;
background: #000000ad;
opacity: 3.25;
}

خب بچه ها بریم سراغ گذاشتن آیتم های پلی لیست موزیک و ببینید من تمام آموزشا رو دارم میگذارم کسی که نمیبینه شمایید پس نیاید بگید هیچی نگفتی در مورد امکانات
فقط نام یک بخش رو باید بدونید واسه این قسمت اونم نام بخش : play هستش
دیدن ویدیو
امیدوارم دوست داشته باشید حتما ببینید و برای یادگیری حد اقل یک بار خودتون انجامش بدید نکردیدم مهم نیست هر چی باشه دیگه قالب نمیسازم

آهنگ هپی

گذاشتن آهنگ توی ساید بار +قالب 2+برچسب های آبی

قالب جدید انتشار یافت + آموزش گذاشتن پلی لیست موزیک

,* ,رو ,فایل ,اس ,قالب ,    ,* * ,سی اس ,اس اس ,بچه ها
مشخصات
آخرین جستجو ها